Суботня школа в Самсуні "Мрія" відкриває свої двері!

Суботня школа "Мрія" при ГО "Чорноморська асоціація" у м. Самсун розпочинає роботу. З новими силами та планами в гарну путь!

Суботня школа в Самсуні "Мрія" відкриває свої двері!

Суботня школа "Мрія" при ГО "Чорноморська асоціація" у м. Самсун розпочинає роботу. З новими силами та планами в гарну путь!

Суботня школа - невід'ємна частина життя закордонного українця. Й з кожним роком дітей, що хочуть відвідувати заклад, стає все більше. Школа "Мрія", що функціонує при ГО" Чорноморська асоціація українців", й цього року відкриває свої двері для всіх, хто має бажання вивчити мову та культуру свого краю. Школа створена за підтримки Посольства України в Туреччині. 

У зв'язку із пандемією коронавірусу можливості минулого року були обмежені. Та цього року на вихованців чекає абсолютно нова програма викладання! Кожен, хто долучитися до навчального процесу, отримає масу знань та незабутніх вражень! Найцікавіше попереду! Програма розроблена до Нового року. Кошти підуть на оплату навчального ресурсу. У навчальний процес буде інтегровано безліч елементів, що допоможуть глибше поглинути у недра української культури. Надбання школи та діаспори загалом за період існування спілки отримує безліч позитивних та вдячних відгуків, адже новий проєкт "Чорноморської асоціації українців" направду цікавий та особливий. Кожен, хто хоч раз прийняв участь у майстер класах, курсах, таборі ПЛАСТу, різноманітних заходах із щирістю може сказати про професіоналізм й високий рівень підготовки. 

Діти у школі "Мрія" зможуть розвинути мовлення та навички спілкування, увагу, уяву та пам'ять. Також ознайомляться із українськими звичаями та традиціями, обрядами. На всіх чекає справжня подорож в українську культуру! Планується заняття у творчих майстернях, інтерактивне навчання із кваліфікованими та надзвичайними викладачами. 

Кредо школи просте із правильним настроєм: Стати успішним - легко, вчитися - цікаво.

Тож запрошуємо усіх приєднуватися та навчатися української мови та культури й заповнювати форму. Вартість навчання становить 10 $ за місяць й оплата буде здійснюватися за три місяці наперед, аби якнайкраще запланували всі витрати та забезпечити всі потреби навчального процесу.