Обдаровані Богом діти

За підсумкамм конкурсу "Змагаймось за нове життя" 2021, присвяченого 150-річчю з дня народження Лесі Українки, почесне 3 місце зайняла вихованиця Суботньої школи при "Чорноморській асоціації українців" Ягмур Анджеліна Талич в номінації "Малюнок".

Обдаровані Богом діти
Обдаровані Богом діти
Обдаровані Богом діти
Обдаровані Богом діти
Обдаровані Богом діти
Обдаровані Богом діти

Обдарованість важливо не тільки знайти, а й розвинути. Обдарованою є кожна здорова дитина, а за наявності сприятливих умов у родині та школі вона стає талановитою. 

 

За підсумкамм конкурсу "Змагаймось за нове життя" 2021, присвяченого 150-річчю з дня народження Лесі Українки, до якого долучилися тисячі школярів з України, а також представники Норвегії, Італії, Бразилії, Португалії, Грузії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів (Дубай), Молдови, Польщі, Росії, Казахстану, Канади, Туреччини, почесне 3 місце зайняла й вихованиця Суботньої школи при "Чорноморській асоціації українців" Ягмур Анджеліна Талич в номінації "Малюнок". В номінації "Декламація" також отримали подяки вихованці діаспори у м. Самсун Матвій Собечко (8 років) та Ірина Златьєва (13 років). 

 

У семи номінаціях конкурсу змагалися більше сімнадцяти тисяч учасників, а загальна кількість причетних до цієї події складає більше ніж п’ятдесят тисяч.  

 

Організаторам конкурсу стала голова оргкомітету Тетяна Миколаївна Захарова.

 

Інформаційну підтримку заходу забезпечив сайт української діаспори «Стожари».

 

Приватний навчальний заклад Bahçeshehir у м. Орду, де навчається Ягмур Анджеліна Талич, також відзначили дівчинку й поділилися публікацією про перемогу в українському конкурсі.