Відкриття Atakum Kent Konseyi у м. Самсун

9 лютого за участі голови "Чорноморської асоціації українців" Людмили Шимко відбулося урочисте відкриття Kent Konseyi.

Відкриття Atakum Kent Konseyi у м. Самсун
Відкриття Atakum Kent Konseyi у м. Самсун
Відкриття Atakum Kent Konseyi у м. Самсун
Відкриття Atakum Kent Konseyi у м. Самсун

9 лютого за участі голови "Чорноморської асоціації українців" Людмили Шимко відбулося урочисте відкриття Atakum Kent Konseyi, офісу Комісії з питань допомоги та солідарності іноземців. 

 

"Чорноморська асоціація українців" активно проводить популяризацію української культури в Туреччині. Голова спілки Людмила Шимко є постійним гостем на всіх важливих подіях мерії міста. 9 листопада за участі заступника мера району Атакум відбулося урочисте відкриття Kent konseyi. На заході також була присутня Людмила Шимко. Також на урочисту подію були запрошені представники й інших діаспор Чорноморського узбережжя. Червону стрічку перерізала Людмила Шимко й дала початок зовсім іншого рівня співпраці між двома державами. Адже тепер в Самсуні українські зможуть отримати будь-яку допомогу на офіційному рівні. 

Atakum Kent Konseyi

Турки захоплюються енергією та працьовитістю українців, зокрема у місті Самсун голова та ідейний лідер ГО "Чорноморська асоціація українців" Людмила Шимко поважна та бажана особа, адже своєю працею й наполегливістю вона може досягнути абсолютно усього! От й тепер, вперше на Чорноморському узбережжі, українська мова вийшла на новий рівень, завдяки зусиллям діаспорі, наша солов'їна відтепер є в офіційному спілкуванні м. Самсун. На будівлі офісу Комісії є вивіска, де поруч із арабською та англійською, красується й українська мова! 

 

Ще зовсім скоро й українські імена отримують вулиці та парки міста, на що дуже сподіваємося й з нетерпінням чекаємо! 

 

У своїй промові Людмила Шимко, голова та ідейний лідер ГО "Чорноморська асоціація українців", розказала про досягнення спілки за три роки існування, про співпрацю та підтримку мерії м. Самсун, про проєкти, що вже були спільно проведені, та планується, про головні аспекти праці українських громад закордоном.

 

Найцікавіше попереду, приєднуйтесь!