МЗС проводить коротке опитування громадян України, які перебувають за кордоном.

МЗС проводить коротке опитування громадян України, які перебувають за кордоном.

У зв'язку із вимушеним перебуванням значної кількості громадян України за кордоном та прогнозованим попитом на певні адміністративні послуги у сфері компетенції МВС, отримати які наразі можливо лише на території України, Міністерство закордонних справ України, спільно з Міністерством внутрішніх справ України аналізують потреби у тимчасовому наданні окремих адміністративних послуг (перелік наведено нижче) мобільними сервісними центрами МВС, тимчасово розміщеними на території закордонних дипломатичних установ України (далі - ЗДУ).

????Послуги планується надавати відрядженими співробітниками сервісних центрів МВС. За надання послуг попередньо передбачено оплату на рівні тарифів, встановлених для території України.

Перелік послуг:

• обмін посвідчень водія;

• видача посвідчень водія у зв'язку із втратою чи викраденням;

• видача свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (далі - ТЗ)

та номерних знаків замість втрачених, або непридатних;

• зняття з обліку ТЗ у зв'язку із виїздом власника за кордон на постійне місце

проживання.

Тестовий етап реалізації спільного проєкту передбачає можливість розміщення

мобільних СЦ МВС на території Посольств України в Ірландії, Фінляндській Республіці, Латвійській Республіці, Чеській Республіці, Республіці Хорватія, Республіці Болгарія, Турецькій Республіці та Італійській Республіці, Генерального консульства України в Мілані та Консульства України в Анталії.

З метою визначення попиту на перелічені послуги (з можливим подальшим розширенням переліку задіяних ЗДУ) з 06.10.2022 по 11.10.2022 МЗС проводить коротке опитування громадян України, які перебувають за кордоном.

Запрошуємо взяти участь