Учні Суботньої школи м. Самсун отримують нові перемоги

Талич Ягмур-Анжеліка стала переможницею в одній із номінацій у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».

Учні Суботньої школи м. Самсун отримують нові перемоги
Учні Суботньої школи м. Самсун отримують нові перемоги

Талич Ягмур-Анжеліка стала переможницею в одній із номінацій у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приуроченого до 30-ї річниці Незалежності України - Категорія «Малюнок». 

У 2021 році у конкурсі взяли участь 6 134 учасники, від яких організатори отримали 10 276 робіт (малюнків та фотографій). Цього року конкурс об’єднав учасників з одинадцяти країн, а саме: Австралії, Ізраїлю, Італії, Канади, Кіпру, Норвегії, Нідерландів, Португалії, Румунії, Туреччини та України, яка представлена учасниками зі всіх регіонів, без виключення.

Організатори: Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді. 

Оцінюючи роботи в категорії «Малюнок», члени журі брали до уваги наступні критерії: відповідність роботи запропонованій темі «Що для мене Україна?», майстерність виконання роботи (зважаючи на вік учасника), оригінальність зображеного, унікальність роботи.

У середній группі (від 11 до 14 років) почесне 2 місце посіла Талич Ягмур-Анджеліна, 13 років, м. Гіресун, Туреччина. 

Ягмур-Анджеліна є вихованицею Суботньої школи при ГО "Чорноморська асоціація українців" й вже не раз приймала участь у конкурсах, аби популяризавати українську культуру. Її мама є активним членом спілки й завжди готова допомогти діаспорі. Тішить, що таких людей з кожним роком стає все більше! Разом ми - сила!