У Самсуні зустрілися зі Святим Миколаєм

19 грудня в м. Самсун діаспора зустрілась зі Святим Миколаєм та у дружньому колі відствяткували початок новорічних свят.

У Самсуні зустрілися зі Святим Миколаєм

19 грудня в м. Самсун діаспора зустрілась зі Святим Миколаєм та у дружньому колі відствяткували початок новорічних свят. 

Щороку українці чекають найбільше день Святого Миколая, коли можна забажати найпотаємніше, що обов'язково здійсниться. А діти, напевно, хочуть смаколиків, яких в новорічні дні отримують дуже багато. 

Діаспора м. Самсун теж кликала Святого Миколая та готувалася до новорічного чарівного свята. На початку заходу вступне слово сказала Людмила Шимко, голова та ідейний лідер ГО "Чорноморська асоціація українців": "Одне з найочікуваніших свят нашої малечі - День Святого Миколая. Це світле і радісне свято, яке дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі почуття надії та любові, надихає на добрі справи та милосердя до інших... "

Цього року зустріч зі Святим Миколаєм у м. Самсун організувала громадська організація "Чорноморська асоціація українців", а солодкі подарунки передало Посольство України в Туреччині. Також підтримку та допомогу в організації, як і завжди, надала мерія. А дружина Посла України в Туреччині Катерина Боднар надіслала дуже смачні кекси. За що всім щиро дякуємо! 

Ведучими свята були Ірина Златьєва та Амет Шугу. Наталія Златьєва підготувала та провела майстер-клас з розпису пряників. Вікторія Al-Tamimi та її чоловік стали фотографами заходу, аби зазнімкувати гарні спогади присутніх надовго. Прекрасний танець пінгвінів підготувала балерина Анжеліка Плохих, ніхто не зміг всидіти на місці. Незмінним діджеєм заходу став Девід Тосун. Хор "Купава" у складі Дарьї Кульбашної та Олени Алпай заспівали пісню "Перший сніг" у подарунок до новорічних свят. Україночки вже не перший раз співають для діаспори, їх голоси стали окрасою заходу та збадьорили душу кожного. 

Вихованці Суботньої школи "Мрія" та діти виступили на святі з віршами та піснями, підготували малюнки. 

Море позитивних емоцій та приємних спогадів залишило свято. 

Людмила Шимко висловила щиру подяку кожному активному члени за підготовку та проведення заходу. Всі чарівники виконали свої завдання відмінно. Разом ми - сила. Й тішить, що однодумців щоразу стає більше.