СТРАТЕГІЯ діяльності Karadeniz Ukraynalılar Derneği /Чорноморська асоціація українців

Великому кораблю – велике плавання!

Це не лише українське народне прислів’я, а віднедавна й слоган Karadeniz Ukraynalılar Derneği /Чорноморська асоціація українців – і ми запрошуємо впевнених, професійних, далекоглядних, україноорієнтованих, сміливих однодумців вирушити з нами у далеку подорож на пошуки нових можливостей.

СТРАТЕГІЯ діяльності Karadeniz Ukraynalılar Derneği /Чорноморська асоціація українців розроблена на 5 років задля розвитку на основі стратегічного бачення, наявних можливостей, глибокого аналізу, здобутого досвіду, масштабних планів та великих сподівань.

Україну та Туреччину поєднує Чорне море – отже у далеке плавання наш КОРАБЕЛЬ вирушає, наповнивши паруса силою співдружності, національної єдності, ментальної схожості, щирої дружелюбності та цілковитої солідарності.

«Море» буває різним, як і життєвий шлях кожного із нас – вітер не завжди попутний, іноді може штормити, хтось захоче збити з обраного курсу, на радарі не завжди спокійно та безпечно… Проте, лише відпливши від свого комфортного «берега», можна побачити нові горизонти та зустріти на цьому шляху великих змінотворців!

Впевненим кермувальником стають ті, хто наважується взяти «штурвал» у свої руки і йти ВПЕРЕД, не зважаючи ні на що! Успіху досягають ті, хто багато робить і тому часто помиляється! Відкривають раніше небачені краєвиди ті, хто не побоявся відправитись на їх пошуки!

ЗАПРОШУЄМО до ПАРТНЕРСТВА (особистостей, організації, міста і країни) Karadeniz Ukraynalılar Derneği /Чорноморська асоціація українців 

Подія буде доступна укарїнською та турецькою мовами з відповідним повноцінним перекладом

Ми відчиняємо двері та серця для ВАС!