Привітання від "Чорноморської асоціації українців" до Дня батька

"Чорноморська асоціація українців" вітає усіх, хто носить почесне звання батька!

"Чорноморська асоціація українців" вітає усіх, хто носить почесне звання батька!

 

Перші слова, що вимовляє малюк, це тато й мама - два крила, що поряд під час усіх злетів та падінь. Й коли материнська любов всепоглинаюча, то батьківська - всеохоплююча. Частенько, ми недооцінюємо своїх татусів, вважаючи їх черствішими й не завжди всерозуміючими. Та саме вони - це наш тил, де ми завжди отримаємо захисток, такий рідний й милий серцю.

Свято День батька відзначають у третю неділю червня. Вперше виникло в 1909 році в США. Святкові заходи включають акти широкого вшанування інституту батьківства і сім’ї у вихованні дітей, а також його ролі для процвітання всього суспільства.

Вже стало традиційним святкування Дня батька у майже кожній країні. Подарунки, привітання, відвідини - кожен на свій кшталт поспішає поздоровити найріднішого татуся.

Бути батьком - це надзвичайно важка й відповідальна місія, та одночасно й найбільше щастя!

Цьогоріч "Чорноморська асоціація українців" поздоровила татусів із Днем батька відеопривітанням. Оскільки батьки - турки, тому й відео відзняте турецькою мовою. Несміливі та такі щирі привітання! Будьте здорові, будьте щасливі! Й уклін вам, наші батьки, до землі.

 

Спасибі тобі, тату, за щире тепло,

За людяність твою та невичерпне добро,

За руки твої робочі і безсонні ночі

За те, що ростили, за щедрий хліб на столі! 

Нехай Господь Бог тобі здоров’я і силу дає,

Зозуля сто років тобі в саду накує!

 

Й знову щиро дякуємо Ельмірі Сарач, активному члену "Чорноморської асоціації українців", за організацію та створення чудового відеопривітання.