"Казковим дивосвітом" поповнилась бібліотека української діаспори в Самсуні

Поповнення в нашій бібліотеці!

 Офіційна сторінка   FACEBOOK

 

Відколи існує людство, відтоді воно дбає про продовження свого роду. Головною ознакою українського етносу є його мова. Саме вона щонайповніше оповідає про красу рідної природи, про характер людей, про історію. Від батьків передається дітям у спадок не лише генетичний код, рідна мова, побутовий досвід, а й духовна культура. Незабутньою стає для них мамина казка, яка в своїй торбинці несе вічні істини, загальнолюдські цінності. В казці фантастичне, уявне оживає, сприймається як реальне. Тому вона дивує, зачаровує, тримає в полоні іноді все життя, аж до старості. Казка вчить, що необхідно внутрішньо піднятися над життям, щоб побачити, що воно прекрасне.

 

Про все чудесне, гарне, захопливе кажемо: як казка! Казка незвичайним почуттям живе у кожному з нас від колиски до змужніння. Вона розвиває фантазію і моделює ситуації, які можуть відбуватися в реальному житті.

 

Громадський і літературний діяч, видавець, авторка Міжнародного проєкту "Дитяча українська казка ХХІ століття"- Уляна Княгинецька (Knyahinecka Uljana) Збірка "Казковий дивосвіт" вийшла друком в м.Будапешт

 

Щиро дякуємо Вам за подарунок!