До уваги українських освітян Туреччини

Шановні українські освітяни Туреччини, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує Вас до участі у проєкті «Портал «Український освітній всесвіт» (інтерактивна карта та форум закордонних українознавчих освітніх закладів)». МІОК Інтерактивна карта українознавчих студій стане першим у світі інернет-порталом, на якому буде розміщено інформацію про діяльність українознавчих закладів у світі – вищих українознавчих студій, культурних центрів, українознавчих суботніх і недільних шкіл (школи вихідного дня), садочків.

До уваги українських освітян Туреччини

Шановні українські освітяни Туреччини,

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує Вас до участі у проєкті «Портал «Український освітній всесвіт» (інтерактивна карта та форум закордонних українознавчих освітніх закладів)». МІОК

Інтерактивна карта українознавчих студій стане першим у світі інернет-порталом, на якому буде розміщено інформацію про діяльність українознавчих закладів у світі – вищих українознавчих студій, культурних центрів, українознавчих суботніх і недільних шкіл (школи вихідного дня), садочків.

Вже зараз ви маєте унікальну можливість стати учасниками проєкту, подавши інформацію про Ваш освітній заклад, який з'явиться на Порталі одним із перших!

Для цього потрібно лише заповнити онлайн-форму:

Форма для українознавчих шкіл

Форма для українознавчих вищих студій 

Портал "Український освітній всесвіт" - це: комунікативна платформа для українських освітян; унікальна можливість спільнодіяти;

форум, де вас почують освітяни із всього світу;

майданчик для обміну досвідом і напрацьованими матеріалами;

можливість творення спільних авторських колективів;

потужне джерело інформації про діяльність українознавчих закладів у світі та база їхніх контактів;

ефективний доступ до оголошень, анонсів, повідомлень.

Бути представленим на порталі - амбітно і почесно для кожного з нас;

можливість бути частиною великої освітянської спільноти.

Якщо у Вас є будь-які запитання щодо проєкту - пишіть на електронну скриньку: vsesvit.miok@gmail.com