Посол України Андрій Сибіга відвідав презентацію електрокарів

Посол України Андрій Сибіга відвідав презентацію електрокарів

У Туреччині презентували електрокари власної розробки, серійне виробництво яких планується розпочати в 2021 році.

"Прагнення Туреччини мати автомобіль власного виробництва не нове. Ми йшли до здійснення цієї мрії майже 60 років. Сьогодні цей історичний день настав", - сказав Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган на презентації, яка відбулася в регіоні Гебзе, недалеко від Стамбула. Було представлено  два автомобілі – позашляховик та седан. Їх випускатимуть під маркою TOGG. 

Подія дійсно світового масштабу, адже носе дуже важливе значення! Цей день буде записано в історію Туреччини! 60-річна мрія країни стала реальністю! 

На презентацію електрокарів був запрошений й Посол України в Туреччині Андрій Сибіга. 

"Повертаюся із регіону #Kocaeli з особливим трофеєм-селфі на фоні першого турецького національного електрокару #TOGG, презентація прототипу якого сьогодні відбулася-з 2022 року планується серійне виробництво. Класна машина, класний дизайн-переконаний, автолюбителі високо оцінять." - Написав у своєму твітері Посол України в Туреччині Андрій Іванович Сибіга.

Проєкт став реальністю завдяки 100 турецьким інженерам, частина з яких покинули свою роботу за кордоном, аби повернутися до Туреччини та взяти участь у проєкті національного значення.

Завод з виробництва електрокарів на 4323 робочі місця буде побудовано в провінції Бурса. Перша автівка має зійти з конвеєра у 2022 році. Завод вироблятиме 175 тисяч автівок щороку.

Раніше уже були спроби виробництва електрокару, та весь час щось не вдавалося. Туреччина планує не лише продавати машини всередині країни, але й вийти на міжнародні ринки.