Нова книга у бібліотеці "Чорноморської асоціації українців"

Нова книга у бібліотеці "Чорноморської асоціації українців"
Нова книга у бібліотеці "Чорноморської асоціації українців"
Нова книга у бібліотеці "Чорноморської асоціації українців"
Нова книга у бібліотеці "Чорноморської асоціації українців"

З плином проєктів й налагодженням нових контактів "Чорноморської асоціації українців" невпинно розширює й свою бібліотеку. Новим надходженням стала чудова книга, цілий проєкт, який вже широко відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Проєкт Ukraїner  збирає й розповідає історії з усіх куточків України насамперед для самих українців. У такий спосіб йде переосмислення історичних особливостей та культурних кодів власних земель. В книзі зібрано безліч етнографічних, географічних та антропологічних цікавинок.

"Сторонньому оку Україна відкривається несподіваною, цікавою, непередбачуваною й автентичною. Але якою бачать свою країну самі українці? Дуже часто, повертаючись з-за кордону, передусім вони звертають увагу на сірість, негатив, неввічливість та грубість великих міст. Упродовж кількох років існування проекту ми розповідаємо переважно історії, що демонструють Україну у світовому контексті, про зміни й перемоги у всіх регіонах країни на різних рівнях. Ми також вирішили представити Україну світові та силами великої волонтерської команди вже видаємо матеріали кількома мовами (англійською, польською, німецькою, чеською, грузинською, французькою, грецькою), показуючи власну країну так, як це зазвичай роблять світові ЗМІ." - Йдеться в офіційному описі проєкту.

Книга є своєрідним гідом по нашій неньці й показує усі місця, не тільки широко відомі, але й такі, куди рідко хто й добирається, та які не менш привабливі та варті уваги.

Ukraїner - не просто проєкт, книга чи веб сайт. Це ціла система зі своїми значеннями, законами, баченнями. Поринувши туди раз, вже нереально забутися. Україне велична, могутня, красивезна! Саме цей посил й несе дана книга. Якою тепер в змозі насолодитися й діаспора м.Самсун.

Ukraїner став чудовим доповненням до вже існуючого фонду спілки, раніше подарованого Послом України в Туреччині Андрієм Сибігою! Всі ці книги дають можливість побачити красу нашої держави. А найближчим часом бібліотека "Чорноморської асоціації українців" стане доступною бажаючим поринути у глибини української книги. 

Насамкінець хотілося б зазначити, що збагачення бібліотеки - особиста заслуга нашої шанованої голови Людмили Шимко, яка незупинно йде до цілі - повноцінної та активно діючої спілки! За що всі діаспоряни їй щиро вдячні.