День Соборності України в Туреччині

День Соборності України в Туреччині
100-річниці Акту Злуки та Соборності України

Голови усіх українських спілок Туреччини, разом з дипломатами та представниками кримськотатарських організацій долучилися до флешмобу «Україна єдина» з нагоди Дня Соборності України.

 

24 січня, під час проведення засідання чергової Координаційної ради українських товариств Туреччини, представники українських громад з Анкари, Анталії, Бурси, Ізміра, Кушадаси, Мармариса, Самсуна та Стамбула, а також кримськотатарського товариства, разом з Послом України та українськими дипломатами з Посольства України та консульських установ Стамбула та Анталії приєдналися до світового флешмобу «Україна єдина», присвяченого 100-річчю проголошення Акта Злуки УНР і ЗУНР.

 «Ми відзначаємо 100-у річницю Акту Злуки. Це подія, яка заклала інерцію подальшому розвитку нашої держави. На жаль, перед нами і сьогодні стоять практично ті самі виклики, які були і 100 років тому. Головне - держава відбулася і ми розвиваємося. Ми всі зараз працюємо над тим, що будуть згадувати та вивчати наші діти й інші прийдешні покоління, над тим, що стане історичною спадщиною українців», - сказав у своєму виступі посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

 

Учасники засідання Координаційної ради вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання. Ця дата співпадає з 5-ою річницею сумних подій на Майдані, коли загинула найбільша кількість людей.

УКРІНФОРМ

www.ukr-ayna.com