Діаспора м. Самсун підготувала подарунки дітям із України

Діаспора м. Самсун підготувала подарунки дітям із України

"Чорноморська асоціація українців" підготувала подарунки дітям-атовцям до дня Святого Миколая. 

Кожна дитина із трепетом в серці чекає свято Миколая, адже саме у цей день, точніше ніч, слухняні діточки отримують подарунки від Святого. Ми, українці, здавна полюбляємо це свято. Воно наповнює серце вірою у прекрасне й у те, що все можливо. Кожна мама й тато готує подарунки для свого чада: найкращі, найдорожчі, найбажаніші.... А що робити дітлахам, яким нема кому готовити подарунки. Спілки Туреччини підготували діткам, які залишилися без тата, що захищав нашу з Вами неньку, найкращі подарунки. Із кожного міста, де є громада та бажання допомогти, були підготовлені подарунки для дітей. Й "Чорноморська асоціація українців" теж долучилися до даної ініціативи й усі, хто мав бажання потішити серце дитини, стали на мить Святими Миколаями! 

Людмила Шимко, голова та ідейний лідер "Чорноморської асоціації українців", подякувала всім учасникам діаспори та почесним волонтерам, які, незважаючи ні на жодні перепони та обставини, завжди готові прийняти участь у кожному починанні спілки.

"Дорогі мої україночки! Я знаю, як важко живеться за кордоном: непорозуміння у чужому оточенні, брак підтримки рідних та розуміння зі сторони, нерозуміння "бусурманщини" й сум за солов'їною, діти, сім'я, робота - у кожного із нас безліч проблем! Та завжди в складну хвилину я поруч, й дякую вам, що ви є!"

Людмила Шимко особливо відмітила волонтерів, які долучилися до приготування подарунків дітям із України до дня св. Миколая:

1. Ольга Кіркіна

2.Олена Балкар

3.Наталія Петрова

4.Надія Одаджи

5.Тетяна Онат

6.Ельміра Сарач

7.Ірина Рендеджи

8.Лариса Яшар

9.Наталія Златьева

Ну й, звичайно, Людмила Шимко теж підготувала особливий подарунок хлопчику із України до дня св. Миколая, який, ми впевнені, йому обов'язково сподобається! 

Діаспора м. Самсун на чолі із головою Людмилою Шимко постійно приймають участь у акціях Посольства України в Туреччині, а також організовують власні заходи та починання. Тому просимо вас, шановні українці, не стояти осторонь роботи та діяльності громади. Адже все це для вас! "Чорноморська асоціація українців" пропонує допомогу й готова надати підтримку всім українцям! Але й кожен член спілки повинен прагнути до цієї єдності, взаємодопомоги. Тому виявляйте бажання та приєднуйтеся до організації й будемо проводити час та наші заходи разом із користю для всіх!