Бібліотека "Чорноморської асоціації українців" поповнилася новими книгами

Бібліотека "Чорноморської асоціації українців" поповнилася новими книгами

Свято книги ніколи не закінчується. Книга була, є і буде - джерелом знань та натхнення, де кожен може почерпнути щось нове та особливе лише для себе. А коли ти живеш в чужій країні, особливо відчувається рідні слова зі сторінок вічного.

 

До святкування 3-річниці від заснування "Чорноморської асоціації українців" громадська організація отримала багато привітань та подарунків, та, напевно, найціннішими стали книги від Посольства України в Туреччині. Змістовні, глибокі й такі потрібні спраглому українському читачу. Адже, коли навколо стільки іноземних слів та традицій, книга - ніби ковток свіжого повітря. За що й щира дяка.

 

А всім, хто ще не входить до громадської організації офіційно, нагадуємо, що перебуваючи в діаспорі, кожен має можливість не лише отримувати інформацію, консультацію й допомогу, а й розвиватися духовно, підтримуючи та популяризуючи українську культуру й мову, а заодно й перечитуючии нову та захоплюючу художню літературу. Приєднуйтесь до "Чорноморської асоціації українців", аби мати змогу рости разом й рухатися тільки вперед, до своєї мрії!