ГО "Чорноморська асоціація українців" провела збори

Громадська організація "Чорноморська асоціація українців" провела офіційні збори керівництва.

ГО "Чорноморська асоціація українців" провела збори

Громадська організація "Чорноморська асоціація українців" провела офіційні збори. 

 

Діяльність громадських організацій завжди зустрічає безліч перешкод на шляху до повноцінного становлення, закордоном же недопідтримка та недофінансування відчувається надто гостро. А в період карантину, активна діяльність стає майже неможливою. Та не зважаючи ні на що, "Чорноморська асоціації українців" працює плідно й відповідально.

20 лютого діюче керівництво "Чорноморської асоціація українців" в черговий раз зібралося й обговорило план дій, аби продовжувати активну та плідну діяльність.

В першу чергу гостро постало питання фінансування, адже жодна організація не може обійтися без внесків та підтримки членів. 

Було вирішено:

1. Зібрати внески на 2021 рік та заборгованості попередніх років.

2. Розставити пріоритети між офіційними членами та прихильниками, останнім будь- яка допомога та підтримка буде надаватися по мірі можливості.

3.Заходи діаспори: розважальні заходи та інше будуть проходити на безоплатній основі лише для офіційних членів.

 

Всі, хто має пропозиції чи коментарі, прохання звертатися до діючого керівництва спілки : Людмили Шимко, Лесі Гужви, Ельміри Сарач та Анжели Косе. 

 

Діаспора існує для людей й заради людей! Тож запрошуємо у свою команду цілеспрямованих особистостей, котрі готові навчатися та розвиватися!