Для громади - зроблено з любов'ю!

Одна із нових членкинь "Чорноморської асоціації українців" разом із чоловіком займаються виготовленням різноманітної продукції й з радістю та любов’ю передали свої вироби діаспорі, аби підтримати спілку.

Для громади - зроблено з любов'ю!
Для громади - зроблено з любов'ю!
Для громади - зроблено з любов'ю!

Життя в Туреччині для жінок із інших країн дуже непросте. Коли приїжджаєш сюди в якості дружини, то відчуття важко описати. Звичайно, на початках все просто казково. Та згодом постає питання - чим займатися? Адже лише хатніх справ замало для розвитку й повноцінного життя. Тому й кожна жінка починає шукати себе. Шлях цей непростий, довгий та тернистий. Та українські жінки стійкі і наполегливі, й досягають поставлених цілей.

Так і одна із нових членкинь "Чорноморської асоціації українців" разом із чоловіком займаються виготовленням різноманітної продукції й з радістю та любов’ю передали свої вироби діаспорі, аби підтримати спілку.

Сумки-косметички дуже гарні та багатофункціональні. Їх можна використовувати на різний кшталт, як душі забажається! Пані Діана Ахретлікоглу й раніше підтримувала всі починання та проєкти спілки, долучалася до акцій та святкувань. Тепер же всі кошти від продажу підуть на розвиток спілки. 

Дякуємо за працю та любов, вкладену у кожну річ! Такі подарунки важко оцінити, адже їм, направду, немає ціни.

Всім бажаючим придбати сумки-косметички прохання писати сюди.