Вітаємо з Днем праці!

Вітаємо  з Днем  праці!

Вітаємо з Днем праці!

Ніхто не пожне міцної слави від будь-якого покликання, якщо працю за цим покликанням не вважатиме за найсолодшу, більшу вiд самої слави втіху. Г.Сковорода

Праця – це одна з найбільш вагомих складових людського життя. Праця дозволяє реалізувати творчі задуми, розвиває і живить людину. Вона додає енергії, годує і дарує радість спілкування.

Видатний український філософ Григорій Сковорода вважав, що саме по собі споживання не є справжньою метою людини. Лише праця як реалізація творчих здібностей і обдарувань, праця за покликанням може принести вищу насолоду, дозволяє перетворити її із засобу до життя в найголовнішу життєву потребу і задоволення. Головним має стати пізнання власних можливостей і справжнього життєвого призначення.

Наслідком такого самопізнання, за словами філософа, має стати «сродна праця», яка найбільше відповідає талантам людини і яка спонукає його зростати духовно. Шлях до щастя і гармонії, добра і міцного здоров’я проходить через самоусвідомлення свого Я та цілеспрямований пошук власної місії у житті, а отже – і своєї єдиної «сродної праці».

Тож, шукаймо джерела натхнення, усвідомлюймо своє призначення на Землі, вільно працюймо за покликанням і будьмо щасливими!

З Днем праці всіх нас!