Українська громада відвідала українських моряків у Самсуні

Українська громада відвідала українських моряків у Самсуні
Українська громада відвідала українських моряків у Самсуні

Голова Чорноморської асоціації українців Людмила Шимко відвідала українських моряків, яких вдалося врятувати після катастрофи на Чорному морі поблизу Самсуна.

«Після того, як екіпаж доставили у лікарню, ми разом із Консулом України та Губернатором Самсуна відвідали наших моряків у лікарні. Вони потроху відходять від пережитого, адже на своїх очах втратили друзів та колег. В цілому, їх життю нічого не загрожує. Приємно, що турецька влада одразу відреагувала і попіклувалася, щоб моряки були забезпечені усім необхідним. Зараз моряки переживають через відновлення документів. Наш Консул поряд з ними, підтримує їх та допомагає з документами та поверненням додому», – зазначила Людмила Шимко нашому кореспонденту.

 

Нагадуємо, 7 січня, неподалік турецького міста Самсун, затонуло вантажне судно, на борту якого перебували 13 членів екіпажу, серед яких 11 – громадяни України, 2 – Азербайджану. У результаті 7 моряків було доставлено до лікарні в Самсуні, 6 – врятувати не вдалося. Тіла двох вже знайдено, а ще чотири вважаються безвісти зниклими.

 

ukr-ayna.com