Ukraїner відтепер на турецькій мові

Тепер всі прихильники та друзі українських діаспор у Туреччині зможуть почерпнути інформацію про нашу прекрасну країну турецькою мовою.

Ukraїner відтепер на турецькій мові

Тепер всі прихильники та друзі українських діаспор у Туреччині зможуть почерпнути інформацію про нашу прекрасну країну турецькою мовою.

 

ГО "Чорноморська асоціація українців" та Людмила Шимко уже певний період слідкують за Ukraїner, що в 2016 році розпочав свою роботу як медіа-проєкт для прихильників інтелектуальних ЗМІ, несподіваних географічних відкриттів та мультикультурності. Ukraїner надає можливість поширювати контент за допомогою кроспостингу в соцмережі Facebook для ГО "Чорноморська асоціація українців" 

 

Сторонньому оку Україна відкривається несподіваною, цікавою, непередбачуваною й автентичною. Й відтепер наші турецькі друзі зможуть пізнати найвіддаленіші та найцікавіші місця нашої Батьківщини, попередньо прочитавши про них саме турецькою мовою.

 

Проєкт Ukraїner створений не лише переосмислити історичні особливості та культурні коди власних земель: етнографічні, географічні, антропологічні цікавинки, а й допомогти сформулювати цінність власної країни для самих себе й розвивати простір, у якому живемо, а не залишати його. 

 

На сайті є можливість обрати кілька мов для ознайомлення, від тепер є й турецька.

 

Залишайтеся із нами, найцікавіше попереду!