Турецький телеканал зняв сюжет про українську гостинність

Турецький телеканал TRT AVAZ зняв сюжет про дипломатичне прийняття з нагоди Дня Незалежності України, яке організувало Посольство України в Туреччині.

Турецький телеканал зняв сюжет про українську гостинність

Турецький телеканал TRT AVAZ зняв сюжет про дипломатичне прийняття з нагоди Дня Незалежності України, яке організувало Посольство України в Туреччині.


Про це повідомляється на сторінці установи у Facebook.

“Хоча з часу проведення нашого прийняття з нагоди Дня Незалежності України минуло вже кілька тижнів, ми досі відчуваємо відлуння цього свята, його чудової атмосфери. Пропонуємо Вашій увазі відеорепортаж TRT AVAZ, який, як ми знаємо, переглянула велика кількість людей і який отримав безліч позитивних відгуків від глядачів. Згадаймо найцікавіші моменти разом!”

 

У вересні 2019 року Посольством України в Анкарі, а також Генеральним консульством України в Стамбулі /Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu та Консульством України в Анталії/Ukrayna Konsolosloğu Antalya були проведені дипломатичні прийняття з нагоди 28-ї річниці Незалежності України, які стали помітними подіями дипломатичного життя Туреччини.
Святкові урочистості відвідала велика кількість гостей, серед яких були представники офіційної влади, зокрема Міністр торгівлі Туреччини Рухсар Пекджан, іноземного дипкорпусу, політичних, ділових, бізнесових, наукових та культурно-мистецьких кіл Туреччини, Вселенського Патріархату, української та кримськотатарської громад. Заходи висвітлювали понад 15 українських та турецьких ЗМІ. Серед почесних гостей була присутня й Людмила Шимко, голова "Чорноморської спілки українців"


Така велика увага до заходів, що проводились українськими дипустановами в Туреччині, є свідченням того, що Україна продовжує залишатися у фокусі уваги наших друзів і стратегічних партнерів та викликає інтерес як держава з потужним потенціалом на міжнародні арені.
Урочисті прийняття з нагоди Дня Незалежності нашої держави стали гарною нагодою для представлення української культури та історії, платформою для спілкування та налагодження нових контактів.
Сподіваємося, що потужна українська енергія, якою були сповнені виступи українських музичних гуртів та виставки творів українських митців, нікого не залишила байдужими і надовго запам’ятається гостям заходу.