Закінчився перший семестр курсів української мови в Самсуні: досягнення і враження!

Закінчився перший семестр курсів української мови в Самсуні: досягнення і враження!

Ще декілька місяців тому наші студенти із захопленням тримали в руках книги з української мови і з хвилюванням запитували, чи зможемо ми це колись прочитати. А сьогодні вони не просто читають, а й складають речення і розповідають про себе українською.

"Створювати і вкомплектовувати уроки це клопітка праця. Роблячи плани уроків, я думаю про те, що якби я була б туркинею, то як я б вивчала українську і намагалася підлаштовувати усе з погляду турецької граматики, використовуючи різноманітні підручники і самостійно перекладаючи лексичні теми. Таким чином, кожного уроку виходив такий собі адаптований робочий матеріал на якому чітко і коротко було пояснено теми, а в кінці знаходився словничок уроку. Найтяжче те, що в турецькій мові немає родів, а українській є три і дуже важливо це засвоїти, оскільки відповідного до цього відмінюються дієслова і утворюється присвійність. Особливо цікавий досвід роботи з дітьми адже вони є представниками двох різних культур і те, що можна закласти в них зараз, дасть в майбутньому великий результат. Це відповідальність." - викладач Катерина Перната.

"Дякуємо Ukrayna Ankara Büyükelçiliği/ Посольство України в Турецькій Республіці за підтримку та щиро дякуємо викладачу Катя Перната , яка зробила великий внесок в розвиток української мови як іноземної та працювала з великим задоволенням . Це великий скарб для нашої Діаспори." - написала на своїй сторінці в фейсбуці голова Чорноморської асоціації Людмила Шимко

Окрім здобутих знань, студенти також отримали нові знайомства і нових друзів та з нетерпінням чекають продовження курсів восени.