Valet Et Tesisi - місце українського гурмана

Valet Et Tesisi - місце українського гурмана
Valet Et Tesisi - місце українського гурмана
Valet Et Tesisi - місце українського гурмана
Valet Et Tesisi - місце українського гурмана

Всі ми, українці, закордоном сумуємо за Батьківщиною, найчастіше саме чогось смачненького не вистачає. 

В Туреччині українці намагаються знайти себе на різний лад: хтось знаходить роботу, а хтось йде за покликом долі! Так й зробив пан Іван, вирішивши відкрити власне виробництво, аби порадувати своїх співвітчизників продуктами, що так не вистачає нам на турецькому столі. 

М'ясна продукція в найрізноманітнішому асортименті та багато іншого є в магазинах Valet. Всі продукти свіжі та смачні! Переконалася в цьому й Людмила Шимко, голова та ідейний лідер ГО "Чорноморська асоціація українців", під час робочого візиту до Анталії. Разом із Вітою Михайловою, головою ГО "Української Родини", керівниці завітали на виробництво. 

Директор Valet Іван Шевченко запросив пані Людмилу та пані Віту на фабрику м'ясної продукції, аби показати потужності підприємства. Детальну екскурсію провів технолог Олександр Матвіїв, що прибув на роботу до Туреччини, аби працювати на благо Valet.

На прикінці зустрічі Іван Шевченко зазначав, що неймовірно радий жити та працювати у Туреччині, де діє так багато громадських спілок, де живе так багато українців. Пан Іван важає, що діаспора дуже стрімко розвивається й росте просто на очах, міцніє з кожним днем, чому він дуже радий. В свою чергу директор Valet завжди готовий підтримати та допомогти у розвитку та популяризації української культури закордоном, вже не раз довів це на ділі, допомогаючи громадським організаціям при потребі. 

Бажаємо успіхів та процвітання Valet. Також, сподіваємося, на спільні проєкти у майбутньому, адже ми, українці, повинні триматися разом й підтримувати один одного.