В Самсуні пройшло 5 виїзних консульських обслуговувань

В Самсуні пройшло 5 виїзних консульських обслуговувань

Виїзне консульське обслуговування полягає у здійсненні консульськими посадовими особами прийому громадян України з консульських питань поза межами закордонної дипломатичної установи України на території її консульського округу у термін та місці, визначені відповідно до графіка проведення виїзних консульських обслуговувань. 


До переліку консульських послуг, що можуть бути надані під час обслуговування, відносяться: подання документів на оформлення біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон; отримання вже виготовленого та надісланого з України до Туреччини біометричного паспорта (у разі, коли документи були подані до Посольства України в Анкарі або під час попереднього виїзного консульського обслуговування у Самсуні ).

Під час виїзного обслуговування також є можливість стати на тимчасовий чи постійний консульський облік; знятися з постійного консульського обліку; оформити різноманітні довіреності на представництво інтересів чи на вчинення будь-яких дій від імени особи в Україні; оформити різноманітні нотаріяльні документи (заяви до Пенсійного фонду України, заяви-згоди на виїзд неповнолітніх дітей за кордон тощо); подати документи для реєстрації дитини, яка народилася на території Туреччини, громадянином України.

З переліком необхідних документів, необхідних для вчинення вищезазначених консульських дій, можна ознайомитися на офіційній інтернет-сторінці  Посольства України в Туреччині в розділі „Консульські питання“.

Додаткову інформацію з консульських питань можна також отримати телефоном: +90 312 442 16 58 (консульські питання); +90 312 440 52 89 та +90 312 439 99 73 (загальні питання). Гаряча лінія: Прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України. Номери телефонів: +90 539 550 98 98, +90 312 442 15 93. 

Також Посольство України в Туреччині започатковало рубрику, в якій інформуватиме про важливі консульські питання, з якими ви можете стикатися, проживаючи або перебуваючи за кордоном. Про що й було повідомлено на офіційній сторінці у Фейсбук. З інформацією можна ознайомитись тут

Посольство України в Туреччині за два роки уже здійснило 5 виїзних консульських обслуговувань у м. Самсун. Людмила Шимко, голова та ідейний лідер "Чорноморської асоціації українців", завчасно повідомляє та організовує людей, аби кожен зміг отримати належну допомогу. Тож слідкуйте за оголошеннями на сайті, аби не пропустити наступного візиту представників Посольства України в Туреччині.