"Українській Родині" в Анталії 10 років! Вітаємо!

"Українській Родині" в Анталії 10 років! Вітаємо!
"Українській Родині" в Анталії 10 років! Вітаємо!

"Де живуть українці

– там живе Україна" 

 

Спілці українців в Анталії  "Українська родина"  виповнилося 10 років.

Життя за кордоном непросте: доводиться до батьох речей призвичаюватися, й не завжди вони приємні чи посильні. Та дивна річ: в згуртованості та підтримці одне одного навіть найбільше горе минається легше... Нам, українцям, які вже довгими роками чи зовсім небагато часу живуть в Туреччині неабияк потрібно, навіть життєвонеобхідно, підтримувати свою ідентичність, національну приналежність. Лише так можна залишитися особистістю зі своїми позитивними та негативними рисами. Лише так можна бути людиною... Й саме ці функції й виконує спілка українців в Анталії, але й багато іншого. 

Популяризація української культури, збереження українських традицій та звичаїв за кордоном, а також ознайомлення з ними світової спільности є одним із найважливіших напрямків діяльності громад у всьому світі. Багаторічна успішна діяльність Спілки, яка постійно проводить культурно-просвітницькі заходи, відзначає пам´ятні дати та важливі події в історії українського народу, заслуговує на визнання і повагу.

Хочеться подякувати усім членам організації за особистий внесок у  збереження української культури на території Туреччини та активну громадську діяльність. Сьогодні перед нашою державою стоять нові виклики й все це вимагає активності та організованності самих українців, у т.ч. за кордоном.  Велика сила духу нашого народу й  лише спільно подолаємо будь-які виклики! Хочеться побажати діаспорі та всім українцям Анталії натхнення, згуртованості та нових успіхів у культурній та громадській діяльності на благо нашої України.

Хотілося б особливо привітати й голову "Української родини" Віту Михайлову. Вона справжній ідейний лідер: неодноразово надихала діаспору на нові звершення, підтримувала словом й ділом кожного із українців у Анталії. Її неабияк поважають не тільки члени спілки, але й далеко за її межами. Активна, ініціативна, вміє добиватися поставлених цілей, та разом з тим неймовірно щира та людяна! Дякуємо Вам, пані Віто, за те, що показуєте нам на своєму прикладі, яким повинен бути кожен щирий українець за кордоном! 

З нагоди ювілейної річниці у Анталії був урочистий прийом. Відбулася  концертна програма за участі бандуристки Лішун Алли (члена спілки кобзарів України та міжнародної організації IOV of UNESCO) і співачки Кузьменко Анни, а також картини відомого українського художника, львів'янина, Струса Миколи. Були присутні почесні гості: Посол України в Туреччині Сибіга Андрій, заступник голови адміністрації району Муратпаша міста Анталія Кансу Оя (Oya Kansu) та пан Акайдин Мустафа (Mustafa Akaydın). На святкування була запрошена й Людмила Шимко, голова та ідейний лідер "Чорноморська асоціація українців" .

Вітаємо! 

З повагою, "Чорноморська асоціація українців"