Українська спілка Самсуна вітає з Днем вчителя!

Українська спілка Самсуна вітає з Днем вчителя!

Учітесь, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь.
...
Тарас Шевченко

Талант даний від Бога... Який він? Хто вкладає душу в малюнок, хто передає радість й смуток з глибинних струн й втілює їх у музиці, інший чарує ангельським голосом. А як же ті, хто цього навчають? Вчителі! Без них й ми, не ми, адже вони закладають ті починання, які так важливі у житті.

День вчителя українці традиційно відзначають у першу неділю жовтня – 6 жовтня. Зазвичай, учні намагаються якнайкраще привітати своїх вчителів у школах, а оскільки неділя вихідний, то вітають в п'ятницю, що їй передує.

Школярі висловлюють свою подяку за працю, знання і турботу, даруюючи квіти, влаштовуючи святкові привітання, малюючи стінгазети, чи, просто, бажаючи від душі усього найкращого. Працівникам освіти завжди приємно отримувати привітання із Днем вчителя, особливо дитячі, адже вони - найщиріші.

 

За кордоном професія вчителя важлива й дуже відповідальна! Адже тут мало навчити, а треба вкласти любов та повагу до рідної мови, Батьківщини! Хороший викладач в неабиякій пошані! Адже вчити українців, які вже змаличку призвичаюються до всього чужого, ой як не просто.

В Самсуні навчають маленьких дарувань дуже хороші люди й справжні професіонали свого діла.

Українську мову, як іноземну, викладала на курсах при "Чорноморській асоціації українців" талановита та неординарна Катерина Перната, яка зробила великий внесок в розвиток української, адже працювала з великим задоволенням та натхненням, навчаючи дорослих та маленьких рідній, солов'їній мові. Її вихованці Мар'яна та Онат, які прийнмали участь у проекті "Шевченко єднає народи"

 

Також викладає українську мову у Самсуні Анжела Косе ,яку надзвичайно полюбляють діти за її невичерпний ентузіазм та позитивізм, що ніби переходить на всіх, хто оточує її. Вона неодноразово організовувала свята для маленьких українців, зокрема свято Миколая у 2018 році, під час якого діти змогли не лише повеселитися, але й розкрити свої приховані таланти до співу й танцю.

 

 

Тож щиро дякуємо нашим учителям, які не шкодують свого часу й зусиль й вкладають часточку душі своєї у таку нелегку працю - навчання та виховання дітей.

 

Школа була створена й функціонує під пильним керівництвом Людмили Шимко, голови "Чорноморської асоціації українців" й при підтримці Посольства України в Туреччині.


І в цей сонячний день хочеться привітати вас, дорогі вчителі, із професійним святом та щиро подякувати за не легку працю.

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Любові вам, терпіння, щастя і благополуччя!