Табір з елементами ПЛАСТу в Самсуні: день 1

Табір з елементами ПЛАСТу в Самсуні: день 1

5 серпня Самсун гостинно прийняв в свої обійми дітей, які приїхали до табору "Мрія", аби провести частинку літа на узбережжі моря та ознайомитись із ПЛАСТом.


У цьому році в таборі відпочило 19 дітей з Бурсу, Анкари, Анталії, Стамбулу та 5 волонтерів. На українців чекатили спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії. Дітьми керувала пластунка Олена Кропа. 


Перший день в літньому таборі  пройшов весело, цікаво та змістовно. Урочисте відкриття табору провели Ореста Старак, І секретар Посольства України в Туреччині (культурно-гуманітарне співробітництво) та Людмила Шимко, голова та ідейний лідер "Чорноморської асоціації українців". Діти ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи ПЛАСТу, гралися, відпочивали на свіжому повітрі та малювали малюнки. Особлива увага приділялася заходам національно-патріотичного спрямування.

 

Усім прибулим до табору вручили кашкети із емблемою ПЛАСТу. 

Діти були повністю забезпечені харчуванням та транспортом на весь період табору. Їх зранку зібирали й відвезили до табору, де й розпочиналось найцікавіше. Табір облаштували спеціально для юнихдарувань, надавши всі комфортні умови для проживання. Діти щоранку чули гімн України, говорили про наболіле, ділилися враженнями й училися нового: любити свою країну, поважати інших та їх працю, цінувати кожну хвилину щастя та радості. Адже новий день приносить нові можливості!


Перший день став знайомством із табором, ПЛАСТом, містом, людьми. Дітей розселили, нагодували й познайомили із місцем та устроєм життя на наступні кілька днів.

Кожен день у таборі був корисним та яскравим!

Про другий день перебування у таборі читайте тут.