Привітання від "Чорноморської асоціації українців" до Дня батька

"Чорноморська асоціація українців" вітає усіх, хто носить почесне звання батька!

 

Перші слова, що вимовляє малюк, це тато й мама - два крила, що поряд під час усіх злетів та падінь. Й коли материнська любов всепоглинаюча, то батьківська - всеохоплююча. Частенько, ми недооцінюємо своїх татусів, вважаючи їх черствішими й не завжди всерозуміючими. Та саме вони - це наш тил, де ми завжди отримаємо захисток, такий рідний й милий серцю.

Свято День батька відзначають у третю неділю червня. Вперше виникло в 1909 році в США. Святкові заходи включають акти широкого вшанування інституту батьківства і сім’ї у вихованні дітей, а також його ролі для процвітання всього суспільства.

Вже стало традиційним святкування Дня батька у майже кожній країні. Подарунки, привітання, відвідини - кожен на свій кшталт поспішає поздоровити найріднішого татуся.

Бути батьком - це надзвичайно важка й відповідальна місія, та одночасно й найбільше щастя!

Цьогоріч "Чорноморська асоціація українців" поздоровила татусів із Днем батька відеопривітанням. Оскільки батьки - турки, тому й відео відзняте турецькою мовою. Несміливі та такі щирі привітання! Будьте здорові, будьте щасливі! Й уклін вам, наші батьки, до землі.

 

Спасибі тобі, тату, за щире тепло,

За людяність твою та невичерпне добро,

За руки твої робочі і безсонні ночі

За те, що ростили, за щедрий хліб на столі! 

Нехай Господь Бог тобі здоров’я і силу дає,

Зозуля сто років тобі в саду накує!

 

Й знову щиро дякуємо Ельмірі Сарач, активному члену "Чорноморської асоціації українців", за організацію та створення чудового відеопривітання.