Менторський семінар від СКУ

Менторський семінар від СКУ
Менторський семінар від СКУ
Менторський семінар від СКУ
Менторський семінар від СКУ

"Чорноморська асоціація українців" в особі Людмили Шимко взяла участь у телеконференції "Світовий Конґрес Українців – від історії до сучасності" 

 

11 липня Світовий Конґрес Українців провів менторський семінар під назвою "Світовий Конґрес Українців - від історії до сучачності". Прийняти участь у ньому мали можливість абсолютно всі громадські організації, попередньо подавши заявку.

Участь у заході взяли Стефан Романів та виконавчий директор СКУ Марія Купріянова. Модератором дискусії виступила регіональний віцепрезидент СКУ Наталія Пошивайло-Таулер. 

Під час семінару всі слухачі почули максимум інформації про СКУ: утворення, досягнення, стратегічні пріоритети та функціонування від початку й до сьогодення. Також присутні отримали вказівки, як саме вони можуть долучитися до СКУ, аби разом працювати та прославляти нашу Батьківщину. 

На телеконференції була присутня й голова та ідейний лідер ГО "Чорноморська асоціація українців" Людмила Шимко, яка вже тривалий час є прихильником СКУ та брала участь у безлічі семінарів Конґресу. 

Коли громадські організації отримують таку підтримку, то описати її важливість - просто не вистачить слів. СКУ вже довгий час стоїть на захисті нашої країни та її людей. Незримо й нечутно, та щодня Світовий Конґрес Українців наносить свої сильні удару по наших ворога, будує міцні стіни на захист нашої мови та культури. Й ми щиро раді, що маємо можливість вкласти хоч трішки своєї лепти у цю важку працю. Лиш у єдності наша сила!