Людмила Шимко на Емігрантському радіо

Людмила Шимко на Емігрантському радіо

У четвер, 26 грудня, голова та ідейний лідер "Чорноморської асоціації українців" Людмила Шимко прийняла участь в ефірі Емігрантського радіо, о 8:00 за Києвом.

Говорили на багато тем. Звичайно, всіх цікавить життя за кордоном. А саме: як такій тендітній та красивій жінці вдається всюди встигати! Секрет простий - треба робити все з душею й, незважаючи ні на що, йти завжди вперед!

Людмила розказала про те, як громада відстаяткувала День Святого Миколая, як сприймається така тепла погода і новий рік, чи хочеться холодної зими. Також Людмила Шимко розповіла про книжки з Австралії, що прийшли на суботню школу та й про саму школу, яка, сподіваємося, зовсім скоро відкриє свої двері всім бажаючи вивчати українську мову та культуру. Голова "Чорноморської асоціації українців" розказала про проєкти, що будуть реалізовані у 2020 році, про титанічну працю, що була виконана нею та членами спілки, у році, що минає. 

Також Людмила Шимко у своєму інтерв'ю подякувала Посольству та особисто Послу Андрію Івановичу Сибізі за допомогу та підтримку. 

На останок Людмила Шимко сказала: 

- Новий рік вже на порозі! Хай він принесе нам довгоочікувану радість, подарує надію у краще та впевненість у завтрашньому дні, поселить спокій у серцях, укріпить віру та живить душу.

Нехай Божа милість та благословення оросять наше життя, а мир, любов та злагода запанують у кожній оселі.

Зичу всім гарного настрою, відмінного здоров'я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів. 

А громадам Туреччини хотіла б побажати міцності, аби жодна, навіть найменша прикрість, не змогла порушити спокою та цілісності! Давайте всі разом будемо йти вперед й прославляти нашу неньки-Україну! 

Веселих свят!