Літак зі звільненими українцями приземлився в аеропорту "Бориспіль"

Літак зі звільненими українцями приземлився в аеропорту "Бориспіль"

ВОРОГ СИЛЬНИЙ І ЗДАВАТИСЯ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ". ПЕРШІ СЛОВА СЕНЦОВА НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОЛОНУ

До перемоги ще дуже довго, сказав журналістам звільнений бранець режисер Олег Сенцов в аеропорту "Борисполя". 

Сенцов кілька хвилин не давав коментарів, оскільки заспокоював доньку, яка плакала в його обіймах, передає ТСН.

Сьогодні 14:09 Літак зі звільненими українцями приземлився в аеропорту "Бориспіль". До перемоги ще дуже довго, сказав журналістам звільнений бранець режисер Олег Сенцов в аеропорту "Борисполя". 

Він висловив сподівання, що незабаром до України повернуться інші бранці. "Навіть на останньому звільненому полоненому наша боротьба не закінчується. До перемоги ще дуже далеко. Ворог сильний і здаватися не збирається. Перемога буде за нами. У нас нема іншого вибору", - сказав він. За словами звільненого, він дуже радий повернутися додому на рідну землю. За це він також висловив подяку: "Хочеться сказати велике дякую тим людям, які допомагали нам і нашим родинам усі ці роки, боролися за наше звільнення і домоглися його".

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною та РФ у форматі "35 на 35". Літак з українськими бранцями приземлився у столичному аеропорту "Бориспіль", де на нього чекали рідні та близькі, журналісти і президент України Володимир Зеленський. Серед українців, які повернулися додому – Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух, Микола Карпюк, українські моряки, захоплені росіянами у Керченській протоці та інші. 

Повний список усіх 35 звільнених українців - дивіться за посиланням.