Курси української мови як іноземної у м. Самсун завершилися

Курси української мови як іноземної у м. Самсун завершилися

Курси української мови як іноземної для турків у м. Самсун завершилися. Вони розпочали своє функціонування у березні. Бажаючих вивчати нашу солов'їну мову було багато, та завершити навчання змогли далеко не всі. Адже українська мова не тільки дуже красива й милозвучна, вона ще й надзвичайно складна! Й лише найнаполегливіші змогли пройти інтенсив. Крім того у зв'язку із пандемією коронавірусу курси 2 місяці функціонували онлайн, та це не відбило охоти до навчання студентам. 

Заняття проходили двічі на тиждень по 2 з половиною години. Людмила Шимко, голова та ідейний лідер ГО "Чорноморська асоціація українців", а також й викладач курсів української мови як іноземної, намагалася під час уроку не лише навчити, а й закохати студентів в українську мову, культуру, в саму Україну! Напевно, їй це таки вдалося! Адже успіхи та креатив турків захоплюють! Курси були абсолютно безкоштовними, за що треба подякувати пані Людмилі, адже вона виділила свій час та сили без жодної користі для себе. Так працюють усі волонтери нашої громади! 

Та, як то кажуть: все добігає кінця, тож завершилися й курси української мови як іноземної в м. Самсун. Та дана ініціатива - лиш початок! З вересня планується знову розпочати навчання у Суботній школі, й на курсах! Тому всі, хто має бажання навчитися співати пісні, читати вірші, жартувати та просто слухати солов'їну, українську мову - запрошуємо!