Громада - заради дітей

Громада - заради дітей
Громада - заради дітей
Громада - заради дітей
Громада - заради дітей
Громада - заради дітей

22 лютого дітки діаспори Самсуну відвідали перші заняття у Суботній школі.

Щороку в турецько-українських сім'ях народжуються козаки й козачки, по-меншій мірі наполовину! Й приходить час, коли кожному з них варто дізнатися, а звідки ж та інша Батьківщина й що вона собою являє. Для того й слугують українські школи закордоном, аби навчити нашої рідної мови, культури й традицій. Треба, аби кожна дитина полюбила й почала поважати Україну, адже є чим пишатися, за що бути вдячним!

Перший урок у Суботній школи м. Самсун пройшов на позитивній ноті. Діти познайомилися між собою та із викладачами. Були обговорені організаційні моменти навчання та функціонування школи загалом. Й батьки, й діти перебували у піднесеному настрої та з нетерпінням чекатимуть наступної суботи. Час було проведено з користю й для здоров'я.

Діти трохи вже знають українську мову й змогли без проблем написати своє ім'я й не тільки, інші ж поки, на жаль, знайомі із російською. Та під пильним оком талановитого викладача ця ситуація швиденько зміниться, не встигнуть батьки й оком моргнути, а їх чада у всю щебетатимуть нашою, солов'їною!

Були й руханки: діти бавилися в теніс. А коли вже треба було йти по домівках, вихованці неохотно це робили. У Суботній школі їм неабияк сподобалося!

Окрему увагу заслуговує приміщення, де відбуватимуться заняття. Світле, просторе зі всіма необхідними елементами для корисного та продуктивного навчання. За це варто подякувати голові спілки Людмилі Шимко, саме її зусиллями діаспора отримала можливість проводити заняття у такому чудовому приміщенні, де крім навчальних залів, є й комп'ютерна кімната, ігрова, студії для співів й танців, які також будуть проводитися.

Тож запрошуємо усіх, хто ще не у Суботній школі, записуватися й приходити щосуботи, аби кожна дитина змогла поринути у глибини чудової й неповторної української мови та культури.