Людмила Шимко та Віта Михайлова прийняли участь у конференції "Українська Освіта в Канаді: Нові Реалії"

Національна Українська Освітня Рада Конгресу Українців Канади у співпраці зі Cвітовою Координаційною Виховно-Освітньою Радою (СКВОР) СКУ провели віртуальну конференцію "Українська Освіта в Канаді: Нові Реалії», що відбулася 16  травня 2021 року.

Людмила Шимко та Віта Михайлова прийняли участь у конференції "Українська Освіта в Канаді: Нові Реалії"
Людмила Шимко та Віта Михайлова прийняли участь у конференції "Українська Освіта в Канаді: Нові Реалії"
Людмила Шимко та Віта Михайлова прийняли участь у конференції "Українська Освіта в Канаді: Нові Реалії"

Національна Українська Освітня Рада Конгресу Українців Канади у співпраці зі Cвітовою Координаційною Виховно-Освітньою Радою (СКВОР) СКУ провели віртуальну конференцію "Українська Освіта в Канаді: Нові Реалії», що відбулася 16  травня 2021 року. 

 

Освітня конференція зібрала учасників із 25 різних країн, аби поділитися досвідом викладання. Людмила Шимко та Віта Михайлова стали почесними гостями та доповідачами й поділилися та почерпнули досвіду у викладанні української мови та культури закордоном. Дана конференція є етапом творення нової історії української освіти не лише в Канаді, а і в цілому світі! Віртуальна конференція цього року об’єднала більше 250 учасників з 25 країн світу, 35 презенторів та головних доповідачів з 3 країн світу – і це рекорд! Конференції тривала 7 годин, з 17:00- 24:00. 

Всеканадські Освітні Онлайн Майстер-класи National Conferense for Ukrainian Educators не лише об’єднали, а й відкрили багато нового для кожного учасника, відкрили секрети безлічі чудових напрацювань та відкриттів, надихнули на нові ідеї та нові досягнення кожного, хто став свідком такої глобальної події! 

 

Українська освіта не просто набирає обертів у своєму розвитку, а переходить на якісно інший та значно вищий рівень! 

 

Метою заходу є бажання та прагнення робити українську освіту ще масштабнішою, ще прогресивнішою, ще неймовірнішою та ще цікавішою для учнів! Аби українські школи вихідного дня закордоном були кращими і створювали значно більше можливостей для учнів, ніж їх основні навчальні заклади. Спільними світовими зусиллями рухатимемось до цієї мети! 

 

Представниками з Туреччини були відвідані наступні сесії: 

1.Круглий стіл:"Методи викладання української мови як успадкованої учнями (на прикладах із навчальної серії "Розмовляймо українською")"

 

2.Продовження. Цькування в освітньому середовищі.

 

3.Проєкти міжнародної співпраці між навчальними закладами діаспори як двигун підвищення ефективності української освіти за кордоном: до та під час пандемії.

 

4.Ранній розвиток дитини. 

 

5. Майстер-клас з практичною роботою "Clio digital як помічник критичного мислення".

 

Вчитель - це та рушійна сила, яка рухає українську освіту вперед! Хороші вчителі на вагу золота, а хороші вчителі закордоном - справжній скарб! Й дуже тішить, що освітніх конференцій, на кшталт сьогоднішньої, стає все більше!

 

Будьте натхненні! Надихайте інших! Досягайте!

 

Наступній Всеканадська Конференція Українських Освітян запланована на весну 2023 року у м. Оттава, Канада.