Готуватися й бути готовими!

На сьогодні у світі склалася надзвичайно важка ситуація, пандемія коронавірусу змусила кожного забути про минуле життя.

Готуватися й бути готовими!
Готуватися й бути готовими!

На сьогодні у світі склалася надзвичайно важка ситуація, пандемія коронавірусу змусила кожного забути про минуле життя. Ми всі налякані майбутнім й переживаємо не лише за власне здоров'я, а й за ближніх своїх. Треба бути максимально відповідальним та свідомим своїм діям. Все що на разі відбувається - це не відпустка чи жарт, все дуже й дуже серйозно та небезпечно! 

 

Уряд Туреччини закликає мешканців не виходити з дому без нагальної потреби, окрім візитів до супермаркетів чи аптек, або виконання необхідної роботи. Рекомендується дотримуватись інструкцій компетентих офіційних органів, перш за все, обмежуючи соціальні контакти та візити до людних місць.

Також закликається використовувати приватний транспорт з максимум 3 людьми в авто. Потрібно уникати відвідин госпіталів за винятком критичних випадків та носити маски.

 

З 22 березня у Туреччині заборонено залишати свої домівки людям віком понад 65 років та особам із хронічними хворобами, про що повідомили у міністерстві внутрішніх справ Туреччини:

"Станом на 24:00 21 березня обмежується вихід із місць мешкання та відвідання відкритих територій особами віком від 65 років, а також громадянами із хронічними захворюваннями" , - йдеться у повідомленні МВС.

Додаткові інструкції надаватимуться пізніше. 

Туреччина в рамках боротьби з Сovid-19 припиняє авіасполучення ще з 46 країнами. Серед країн у новому списку й Україна. Рішення Міністерства транспорту та інфраструктури Туреччини набуло чинності 21 березня, о 17:00 за місцевим часом. Загалом кількість країн, з якими Туреччина призупинила авіасполучення, досягла 71.

У Туреччині підтверджено 1236 випадків коронавірусу, тридцять випадків — летальні.

У країні закрили школи, кафе і бари, припинена робота всіх парків, спортивних клубів, кінотеатрів та басейнів та заборонили масові молитви.

Ресторани та кафе зможуть виконувати лише доставку їжі. Працюють супермаркети, продовольчі магазини й аптеки. 

В Туреччині успішно розпочалось дистанційне навчання у школах та університетах.

МЗС роз’яснює: як повернутись в Україну або отримати консульську допомогу за кордоном в умовах пандемії COVID-19 

Дані про виїзду / в'їзду із / доТуреччини: 

- один із трьох пунктів пропуску (Туреччина-Грузія) Сарп тимчасово закритий, закриття не впливатиме на вантажні перевезення;

- закрито кордон з РФ;

- закрито кордон з Грецією та Болгарією;

- призупинено рейси турецьких авіакомпаній до Німеччини, Франції, Іспанії, Нідерландів, Данії, Бельгії, Австрії, Швеції, Об'єднаних Арабських Еміратів, Англії, Саудівської Аравії, Єгипту та Швейцарії;

- заборонено в’їзд до ТР громадянам Німеччини, Франції, Іспанії, Нідерландів, Данії, Бельгії, Австрії та Швеції, а також громадянам третіх країн, які відвідували зазначені країни протягом останніх 14 діб;

Повернення до України:

У ніч на понеділок, 23 березня, з турецького міста Стамбул до Києва вилетів чартерний літак, на борту якого перебувають понад 217 українців. 

 

Ситуація в Україні теж складна. В Києві виявили 14 нових випадків інфікування коронавірус ом. Загалом вже є 73 офіційно зареєстрованих випадки захворювання коронавірусом (3 летальні) 

 

З понеділка, 23 березня, громадський транспорт Києва перевозить виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють в продуктових магазинах і аптеках, а також співробітники стратегічних підприємств.

 

Також у Києві заборонили користуватися дитячими й спортивними майданчиками.

 

В даній непростій ситуації хотілося б побажати всім витримки. Все буде добре!