"Чорноморська асоціація українців" святкує День вишиванки

21 травня всі українці відзначають дуже важливе та красиве свято - День вишиванки!

Щороку в третій четвер травня кожен українець прокидається з усмішкою на серці, адже саме у цей день одягаємо душу на тіло! Код нації, окраса людини, оберіг від злого око! Українська вишиванка - найкрасивіший одяг, що існує для нас.

Закордонні українці як ніхто інший прагнуть відчути спорідненість із Батьківщиною й одягають вишиванки у цей день із радістю на серці, показують й розказують своїм друзям, що саме цей одяг вишитий на успіх та вдачу й щасливу долю!

"Чорноморська асоціація українців" щороку приєднується до святкування Дня вишиванки. Святковими походами, співами та танцями не раз були замиловані турки Самсуна, та цьогоріч у зв'язку із пандемією коронавірусу лише у соціальних мережах вітаємо та виставляємо фото у вишиванках, аби підтримати одне одного й показати велич та могутність українського народу, аби кожен відчув, що разом - ми сила й нас не подолати!

"Чорноморська асоціація українців" підготувала відеопривітання, зібравши фото багатьох україночок м. Самсун у вишиванках. Краса неймовірна!

Людмила Шимко, голова та ідейний лідер ГО "Чорноморської асоціації українців" приєдналася до телеконференції Світового Конгресу Українців приуроченому Дню вишиванки. Цього року СКУ закликає відзначати День вишиванки великою світовою родиною й запрошує долучатися до традиційного флешмобу ділитися історіями пов'язаними із Днем вишиванки

Долучитися до флешмобу можна у такі способи:

1. ФОТО-ІСТОРІЯ

Сфотографуйтеся або викладіть свою улюблену світлину у вишиванці та поділіться історією у дописі на Facebook.

Щоб пригадати історію поміркуйте:

1)Як вишиванка пов'язана з Вашою родиною чи землею, звідки походить рід?

2) Яку особливу подію в житті ви відзначали у вишиванці?

3) Коли вперше одягнули вишиванку Ви чи Ваші діти - які були враження?

4) Хто подарував чи створив Вашу улюблену вишиванку?

2. ВІДЕО-ІСТОРІЯ

Назвіть Ваше ім'я та місто, а також українську громаду (організацію) від якої долучаєтесь до флешмобу.

Покажіть зблизька візерунки і красу виробу. Розкажіть свою історію чи поділіться думками, чому важливо збергіати культуру вишиванки. Передайте вітання людям або громадам, які також святкують.

Всі дописи розміщуйте, будь ласка, на своїх Facebook сторінках, додавайте #VyshyvankaDay #UWC, надсилайте посилання на Ваші дописи у повідомлення на сторінку UkrainianWorldCongress

Також не забувайте про #ЧорноморськаАсоціаціяУкраїнців 

 

Як же нас багато - щирих українців, - душею й тілом які належать матінці Україні.

Будьте щасливі, будьте здорові! Носіть вишиванку не лише на тілі, а й в душі! Будьте справжніми українцями, любіть й прославляйте нашу матінку - Україну!