Благодійність - поклик душі

Людмила Шимко, голова та ідейний лідер ГО "Чорноморська асоціація українців" отримала відзнаку від Samsun Rotary Kulübü (Туреччина) за вагомий внесок у підтримку та розвиток організації.

Благодійність - поклик душі

Людмила Шимко, голова та ідейний лідер ГО  Karadeniz Ukraynalılar Derneği / Чорноморська Асоціація Українців  отримала відзнаку від Samsun Rotary Kulübü  (Туреччина) за вагомий внесок у підтримку та розвиток організації. 

 

У наші дні благодійність та волонтерство стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого болю.

 

ДІТИ НАШОГО МАЙБУТНЬОГО Samsun Rotary Kulübü (Туреччина) - унікальний, ціннісний, важливий проєкт добра, який допомагає здійснювати дитячі мрії. 

 

Майбутнє формується сьогодні кожним із нас - щосекундним вибором життєвих доріг, ставленням до оточуючих, співпереживанням та щирим бажанням привнести світло у серця. Саме тому, вже понад 3 роки Karadeniz Ukraynalılar Derneği /Чорноморська асоціація українців та Активна група Небайдужі серця - Вінниця  дарують тепло і увагу дітям, адже чужих дітей не буває!

 

Надзвичайно почесно отримати відзнаку "СОНЦЕ" від Ümit Eminoğlu в знак солідарності та розуміння, що доброта немає кордонів - Україна і Туреччина й надалі працюватимуть спільно задля кращого майбутнього. 

 

Придбати ось таку прикрасу може кожен - кошти будуть спрямовані на підтримку дітей.