Діаспора м. Самсун відсвяткувала 2 річницю існування

Діаспора м. Самсун відсвяткувала 2 річницю існування

9 жовтня 2017 року була офіційно зареєстрована "Чорноморська асоціація українців".

9 жовтня 2019 року діаспора м.Самсун святкувала 2 річницю заснування спілки  "Чорноморської асоціації українців". Людмила Шимко, голова та ідейний лідер спілки, влаштовала урочисте святкування 12.10.2019 року о 14.00  годині в ресторані Venn.

Людмила Шимко взяла слово першою й урочисто сказала:
"Дорогі друзі!
Вітаю вас із 2-річницею існування "Чорноморської асоціації українців" у м. Самсун.
Наш рідний край — це велика, багата, славна Україна. Як далеко гомонить наша мова й пісня, як далеко живе наш народ, так далеко сягає наша Україна. Широко простяглася вона. Є й цвіту нашого в Туреччині, в Самсуні. Вже 2 роки ми підтримуємо й розвиваємо українські культуру тут, на чужині. Стільки всього пройдено, зроблено, досягнуто - не перелічити! Дякую вам, мої дорогі друзі, за підтримку й допомогу.
...
А сила у нашого народу є, була й буде. Й ми тому доказ! Єднаймося, прославляємо, множимо українську велич!
Боже, бережи Україну і український народ! Слава Україні!"

Голова " Чорноморської асоціації українців" подякувала за допомогу у створенні організації й реалізації планів Посольству України в Туречинні та Послу Андрію Сибізі, Почесному консул в Анталії В'ячеславу Хоменку, Борису Ясинському, мерії м.Самсун й друзям-туркам, всім українцям, що проживають у Самсуні й долучаються до життя спілки. Пані голова вручила подяки почесним членам спілки, які прийняли активну участь у житті "Чорноморської асоціації українців"  протягом усього року.

Присутні від щирого серця дякували пані Людмилі Шимко за те, що вона продовжує благе діло й об'єднує навколо себе й спілки щирих українців, аби розвивати й популяризувати культуру та мову Батьківщини!

 

На свято приїхали українки з Унії, невеличкого та дуже мальовничого міста та Орду. Чим дуже потішили діаспорян Самсуну. А дуже гарний та смачний торт на святкування підготував та подарував Orhan Picaklar

Опісля урочистої частини на гостей чекав святковий фуршет та невеличкий концерт організований Людмилою Шимко.