Анталійський університет «Акденіз» та КНУ ім.Шевченка підписали угоду про співпрацю

Анталійський університет «Акденіз» та КНУ ім.Шевченка підписали угоду про співпрацю

Про це повідомила керівник Кафедри тюркології КНУ імені Тараса Шевченка Ольга Пишноха на сторінці кафедри у мережі Facebook, пише УКРЇНФОРМ.

"За сприяння Консульства України в Анталії та за ініціативи кафедри тюркології Інституту філології у вересні 2019 року було підписано угоду про співпрацю між університетом «Акденіз» (м. Анталія, Турецька Республіка) та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка", - повідомляє Ольга Пишноха.

Підписана угода передбачає, серед іншого, навчання студентів по програмі обміну між університетами. 

"Університет "Акденіз" вже запросив українських студентів на навчання у другому семестрі 2019-2020 н.р. турецькі ж студенти зможуть у рамках двосторонньої угоди приїхати на навчання до Київського національного університету імені Тараса Шевченка", - йдеться у повідомленні.

Уніерситет "Акденіз" - провідний центр вищої освіти та наукових досліджень у регіоні Західного Середземномор'я Туреччини, викладання в університеті почалося у 1982 році. В університеті здобуває освіту понад 29 тисяч студентів, у тому числі, українського походження. У закладі працює понад 2,4 тисяч викладачів.